Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co to ma być ?

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co to ma być ?

    Szukam info jak to jest z tymi kabelkami, bo czytalem, ze niektore nie czytaja wszystkich aut z grupy vag? Jak to z nimi jest? Jaki kabelek podejdzie pod moja O1 ASV 2003? Moze moglibyscie polecic sklep/sprzedajacego???

    BTW: przegladalem forum ale i tak nie jestem pewien ktory wybrac

  • #2
    Co to ma być ?

    Widzę, że forum jest nie dla wszystkich tylko wybranych. Niejaki szkoda ciągle usuwa moje wątki i ocenia moje pytania. A na dodatek mi grozi. Już kolego nie musisz nie zamierzam więcej tutaj zadawać pytań bo i tak niczego konkretnego się nie dowiem.
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez _Jakub
      Widzę, że forum jest nie dla wszystkich tylko wybranych
      A ja wiem, że jesteś w dużym błedzie nie chcę być adwokatem szkody bo to dorosły facet, ale Ty zachowujesz sie jak dziecko w piaskownicy :foch: :foch: mogę tak powiedzieć bo akurat sam zbierałem głos w Twoich topikach i zawsze miałeś od chłopaków uczciwe odpowiedzi lub rady jednakże Ty zawsze swoje :blah
      Proszę Cię zachowuj się jak dorosły facet
      wocek

      Komentarz


      • #4
        _Jakub, a moze ty jestes naszym ulubionym trolem w kolejnym wcieleniu :?: .
        On zadawal pytania na podobnym poziomie :evil: .
        Jesli nie to...sorry
        Tato,tato...czy to auto jest chore?
        Nie synku...to diesel PD.

        Honda...the power of dreams.
        Byla Octavia...jest Accord i CBR 650F

        Komentarz


        • #5
          _Jakub, musisz się kolego nauczyć jednego, czytać odpowiedzi kolegów. nikt ci tu nic złego nie napisze a raczej poradzi. ale jeśli ty dalej swoje, no to wybacz, nie jesteśmy w przedszkolu by 1000x razy powtarzać w kółko to samo....i nikt cię z tego forum nie wyrzuca i :arrow:
          Zamieszczone przez wocek
          Proszę Cię zachowuj się jak dorosły facet
          :arrow: i będzie git :wink:

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez _Jakub
            Niejaki szkoda ciągle usuwa moje wątki i ocenia moje pytania
            No kolego wybacz, ale jesli pytasz sie o rzeczy które były juz 100 razy wałkowane na tym forum zamiast użyć wyszukiwarki to o co masz pretensje ???!!! :shock:
            Wyobrażasz sobie sytuację, że kazdy nowy użytkownik który wchodzi na to forum i pyta się o silnik 1.8 TSI ?? Po napisaniu 25 raz tego samego Tobie pewnie tez znudziło by się odpowiadac na wciąż te same pytania
            Takze najpierw uzyj opcji "szukaj" przejrzyj dokładnie forum, a dopiero jak po tym nadal nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania to zadawaj je w formie nowych wątków !!
            P.S. Takie zachowanie należy do dobrego tonu na każdym jednym forum internetowym
            Czarny Elegance

            Komentarz


            • #7
              co się dziwisz skoro zadajesz pytania typu: mam pytanie przy jakiej prędkości, obrotach zmieniać biegi w tym samochodzie. Po kolei: trójka, czwórka, piątka, szóstka ?

              jakiś porządek na forum musi być zachowany

              Komentarz


              • #8
                dżizassss...

                Zamieszczone przez Andja
                jakiś porządek na forum musi być zachowany
                na przykład zakładanie wątków w odpowiednich działach.

                ok, mam nadzieje, że to był ostatni raz.

                [ Dodano: Nie 15 Mar, 09 18:50 ]
                jeszcze tylko dodam, mimo, że w zamkniętym topiku, ale może komuś to pomoże, że dopóki nie mamy działu "OCP Kids\Junior\Pierwsze chwile za kierownicą\Zdałem egzamin na prawo jazdy-co dalej?" etc. etc.
                to zakładamy pewien stopień zaawansowania userów, którzy chcą się tu z nami bawić, uczyć i miło spędzać czas i chcemy traktować się nawzajem poważnie. Nie chodzi oczywiście o wiedzę "mechaniczną" bo tą zostawmy mechanikom, tunerom itd. (których zresztą tu pewnie nie brakuje), ale jeżeli chodzi o elementarną wiedzę z zakresu techniki jazdy samochodem to jak najbardziej TAK, dlatego używanie naszego forum jak wyszukiwarki google uważam za skrajnie niepoważne zachowanie w stosunku do nas wszystkich, zawracanie gitary i tracenie naszego czasu.
                A jeżeli ktoś ma problem ze zrozumieniem co się do niego mówi i nie wyciąga wniosków z przebiegu sytuacji... to jest jego problem.

                Oczywiście, że każdy może tu wejść, nawet totalna noga albo dziecko, ale myślę, że już w tej chwili forum stanowi tak ogromną bazę wiedzy, że naprawdę poczytawszy trochę i poświęciwszy trochę własnego czasu z pewnością zadanie pytania okazuje się zbędne, mimo, że szukajka nie jest idealna to sam doskonale wiem, że można, trzeba tylko chciecć i nie mieć w dupie wszystkich naokoło.

                a może się mylę i uważacie inaczej?
                jeszcze otwieram, bo chciałbym poznać Wasze zdanie.
                saport techniczny baj DGW
                była BKD+DSG '05 120kkm
                była BXE '08 190kkm
                no i nie ma :-)

                Komentarz


                • #9
                  Ja się już na początku tego topiku wypowiedziałem i podtrzymuje swoją opinię i widze, że do tej pory wszyscy wyrażają podobne zdanie. Dla każdego kto postępuje na tym forum zgodnie z elementarnymi jego kanonami jest dla niego miejsce
                  wocek

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez szkoda
                    a może się mylę i uważacie inaczej?
                    Dobrze gadasz , ja chodzenia po forach nauczyłem się od OCP , zawsze uzywam szukajki na innych forach





                    PS. Spotkał sie ktos z takim czyms ze auto słabo idzie i max 120 km/h ? To pewnie turbina to wyrzucenia :diabelski_usmiech
                    Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

                    Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

                    Jest O1 1.6 BFQ

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez szkoda
                      a może się mylę i uważacie inaczej?
                      nie mylisz się, jestem tego samego zdania.
                      zresztą co tu dużo gadać, zachował się jak obrażony małolat, któremu zabawki z piaskownicy wyrzucili, to po co zadawać tak dołujące pytana, na które i tak dostał odpowiedź....ehhhhh, szkoda gadać....

                      Komentarz


                      • #12
                        A mnie dalej irytuje to, że ludzie przylatują na forum , rejestrują się i od razu zakładają nowy wątek, bo szkoda im poświęcić 10-15minut na przeszukanie tej ogromnej bazy wiedzy, która już tu jest. Wydaje mi się, że za takie coś od razu powinny być rozdawane owocki.
                        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez shado
                          Wydaje mi się, że za takie coś od razu powinny być rozdawane owocki.
                          Też jestem "ZA" . Przychodzi taki nowy, nawet sie nie przywita i jeszcze wyskakuje z pretensjami jak to kto mógł mu powiedzieć żeby on sobie poszukał. Przecież on sie zarejestrował więc wszyscy mają przed nim klękać i w tej chwili odpowiadac na jego nawet najbardziej bzdurne pytania.
                          Czarny Elegance

                          Komentarz


                          • #14
                            Re: Co to ma być ?

                            Zamieszczone przez _Jakub
                            Niejaki szkoda
                            Już kolego
                            Jako nowy uczestnik/użytkownik OCP powinieneś przez rok czasu zracać się do Adminstratorów i Moderatorów "Per Pan", np. Pan Szkoda, Pan Purchawa...

                            Do pozostałych uczestników conajmniej pół roku od momentu rejestraji należy mówić "Szanowny [ew: Mądry] kolego [tu nick]".

                            Odwołanie od powyższego nie przysługuje, a za nieprzestrzeganie grożą surowe konsekwencje, z zamarzaniem zamków w aucie i zasypaniem śniegiem włacznie.
                            Za uporczywe zwracanie się do kogokolwiek w sposób nieprzepisowy spotykać cię będzie permanentne ubywanie paliwa z baku.

                            P.S. Pamiętaj też o tym, żeby pisząc do administratora koniecznie na znak szacunku wstać z krzesła - jest to mile widziane.

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez satoot
                              Pamiętaj też o tym, żeby pisząc do administratora koniecznie na znak szacunku wstać z krzesła - jest to mile widziane.
                              :hahaha: nie mam pytań sorry ale MSPANC

                              a tak naprawdę tego sie nie wyeliminuje jedynym lekarstwem jest zamknięcie forum i nieprzyjmowanie nowych użytkowników

                              Komentarz


                              • #16
                                no dobra, bo myślalem że jestem może nienormalny, czy cuś.
                                to już wiem.
                                podziękował :!:
                                saport techniczny baj DGW
                                była BKD+DSG '05 120kkm
                                była BXE '08 190kkm
                                no i nie ma :-)

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X